KONTAKT

bytovyzakon.czUvažujete – li o využití služeb naší kanceláře nebo jen chcete vznést dotaz na cenovou kalkulaci, neváhejte nás kontaktovat zasláním poptávky na níže uvedenou e-mailovou adresu a v co nejkratší možné době Vám odpovíme.Kontaktní osoba:


JUDr. Roman Kotuč

jednatel, majitel, absolvent Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Tel.: +420 602 179 896 (respektujte prosím a předem děkujeme za pochopení, že toto tel. číslo je k dispozici pouze zájemcům o naše služby, a to v pracovní dny v době od 9:00hod do 18:00hod)
Adresa:

1) Působiště kanceláře je po celé České republice. Vzhledem k tomu, že nejčastěji je nutno provést prohlídku, zaměření a zakreslení jednotek v dané nemovitosti nebo jinou činnost v terénu, nejčastěji se uskutečňuje jednání  v  místě nemovitosti za přítomnosti budoucích vlastníků jednotek, členů SVJ, členů družstva apod. Dokumentace pak může být zaslána rovněž e-mailem či jiným vhodným způsobem dle požadavku klienta. Zásadně klientům neúčtujeme jízdné či jiné náklady spojené s realizací zakázky! Služby poskytujeme sami nebo v závislosti na povaze služeb v trvalé spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří.

2) Chcete-li nás navštívit osobně, jsme Vám k dispozici po telefonické domluvě na některém z následujících kontaktních míst: 

a) Chodská 22, 120 00 Praha 2 Vinohrady (kancelář partnerské advokátní kanceláře),

b)
Husova 21/13, 460 01  Liberec (sídlo),

c) Palackého 71/73, 466 04 Jablonec nad Nisou (kancelář partnerské RK),

d) Mírové náměstí 109, 400 01 Ústí nad Labem (kancelář partnerské RK) nebo

e) Československé armády 910/18, 470 01 Česká Lípa (kancelář partnerské RK).

V nejbližší možné době pro Vás otevřeme též kontaktní místo v Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Mostě a Plzni.

Děkujeme, že jste navštívil/a naše stránky a těšíme se brzy na shledanou.